Kurumsal

Aksan İnşaat/Hakkımızda

Hakkımızda

 

Aksan İnşaat, 1995 yılında Kılıçlar İnşaat olarak faaliyetine başlamış, yıllar içinde kurumsallaşmak suretiyle bünyesindeki gelişmeler sonucu Aksan İnşaat olarak bugünkü adını almıştır. İnşaat sektöründe yılların verdiği birikim ve tecrübe ile birçok farklı konut projesini hayata geçiren şirketimiz son yıllarda yaptığı “Kentsel Dönüşüm Projeleri” ile faaliyetlerine devam etmektedir. Deneyimli teknik kadromuz ile her projede önceliğimiz kaliteli ve konforlu yapılar üreterek yaratıcı çözümler sunmaya çalışmaktır. Tüm projelerimiz her aşamada firmamız mühendislerinin titiz kontrolü ile izlenmektedir.

 

Her şeyden önce sizin güvenliğiniz

 

Aksan İnşaat projeleri radye temel, asmolen, perde kolon sistemi ve C35 beton kullanılan bir kalite ile üretiliyor. Bina güvenliği yanısıra aile güvenliğiniz de aynı titizlikle maksimum seviyede düşünülmektedir. İmar ve deprem yönetmeliklerini itina ile uygulayarak müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve arttırmaya devam etmektedir.

 

 

Estetik, konfor ve ferahlık bir arada

 

Aksan İnşaat dairelerinde kalite ve konfor standarttır. Daireler arası ses ve ısı izolasyonu yanında, evinizin parkesinden seramiğine, kapılarından armatürlere kadar her şey 1.sınıf olarak sizin konfor ve rahatınız için estetikten taviz verilmeden iç mimarlarımız tarafından titizlikle seçilmektedir.

 

Projelerin vaziyet planını incelediğinizde bir evden çok bir yaşam konseptine sahip olacağınızı fark edeceksiniz. Kurumsal istikrar ve prensipleriyle iyi intiba bırakmayı hedefleyen Aksan İnşaat, dinamik yönetim anlayışıyla kaliteli ve konforlu yapılar üreterek yeni yaşam alanlarına imzasını atıyor.

Biz Kimiz?

Hakkımızda

WordPress Theme built by Shufflehound. Türkiye Dünya Medya